Březen 2007

I když nejsou Vánoce

26. března 2007 v 18:29 | Rebelka |  Výplody
Dostala jsem povídku. Krásnou povídku. I když nejsou Vánoce...
Je od Mants <3. Mám ji ráda. Mants i tu povídku.
Můžete si ji přečíst tady: http://mants.blog.cz/0703/vsivy-svet

Samá neplecha

25. března 2007 v 17:17 | Rebelka |  Výplody
Normální lidé nechť dál nečtou. Je to jen taková blbost, kterou nejvíc ocením já a možná ještě Titany, protože většinu aktérů zná osobně :)
Asi budu modelka:) I když jsem tu vystupovala spíše v roli kostyméra, maskéra a vymýšleče pytlovin. Aneb, jak si vážím svých drahých přítelkyň.
O co jde? Musím udělat ročníkovou práci do školy na téma: "Jak vás při nákupu ovlivňuje reklama?" Jelikož já jsem prostě já a nechci z toho mít nějakou suchou prezentaci, rozhodla jsem se pořídit doprovodné ilustrace. (Jsem zvědavá, jak se na to bude koukat paní profesorka...:) )

Anděl?

18. března 2007 v 10:02 | Rebelka |  Jednorázovky
Po dlouhé době povídka. Žádná stovsůvka, ale normální hp fanfiction. Mám ji v šuplíku schovanou tak tři čtvrtě roku, takže není nijak závratně povedená. Dala jsem ji sem jen proto, aby to tu nezelo prázdnotou.
Původně měla být psaná na kompott na téma "Hrnečku vař," řekla Poberta, ale kompott už od září nefunguje, tak to dávám sem.
Varování: Je to asi trochu klišé a hodně patos:) A je dost možné, že to na poprvé nikdo nepochopí.
Postavu prozrdazovat nebudu. Přítomné veršíky stvořil pan Kryl.
Žánr- temné, songfiction
Rating- Od 12 let

Hlášení místního rozhlasu

18. března 2007 v 9:57 | Rebelka
Upozornění všem občanům. Od včerejšího dne se Rebelka usnesla, že na svůj rebelníček bude strkat jenom povídky. Nic víc, nechce to tu mít zaneřáděné.
Také žádá všechny občany, aby, pokud na rebelnik.blog odkazují někde na svých stránkách, tento odkaz změnili na www.rebelnik.wz.cz. Je to základna, rozcestník, který směřuje na layouty, veledílo, srazy a tak dále. Když se tam kouknete, možná to pochopíte lépe:)
Děkuje za pozornost:)

Naštvaná na celej svět a hlavně na neznámýho dobrodince

12. března 2007 v 21:31 | Rebelka
Dotyčný ví, o kom mluvím. Já bohužel nevím, kdo je dotyčný, a nejsem zas až taková optimistka, abych si myslela, že se přizná...
Jde o to, že nějaký vtipálek vymazal z povrchu zemského první tři layouty na blog. Už si nepamatuji, jak přesně vypadaly, takže je už asi nikdy nedám zase dohromady. Jsem proti něčemu takovému celkem bezmocná, kdybych teď všechny svoje laye stáhla, tak na to doplatí ti, co si je stahují a co za nic nemůžou.
Takže celý tenhleten článek je vlastně jedna velká planá utopistická výhružka někomu, koho stejně nikdy neodhalím. Jenom musím neznámému vzkázat, že jsem málem rozmáčka myš u počítače, jak jsem se naštvala. A taky nevím, jestli bylo dneska horší to nedobrovolné pitvání ryby v biologii nebo tohle.

Bratři

1. března 2007 v 10:51 | Rebelka |  Stoslůvky
Tahle stoslůvka (Juchuchů, konečně se můžu přiznat k tomuto termínu. A ne jen sledovat, jak mě s ním nějaké nejmenované dobré duše, viď Mants:)), provokují.) soutěžila na SOS.
Téma byla songfiction na tuto písničku: Přítel- Jaromír Nohavica.
Od čtenářů se umístila na druhém místě. U SOSáků to je složité. Kdybych měla zákeřného ducha jako Titany, tak ten by asi řekl, že jsem bla taky druhá, ale moje dobré já tvrdí, že jsem byla třetí. Na prvním místě totiž byly dvě povídky. Takže řekněme druhá, zní to lépe.
Pokud by někdo náhodou nepochopil, co tím autorka chtěla naznačit, o sourozencích Prewettových se více dočte Tady.
Varování: Já už to sprosté slovo vážně příště nepoužiju, ono se tam vloudilo nějak samo... Věříte na skřítky?:)

17. layout

1. března 2007 v 10:41 | Rebelka |  Layouty na blog
Byl původně na objednávku, ale na tom blogu se ohřál jen několik dní. Bylo mi ho chudáčka líto, tak jsem ho dala k dispozici široké veřejnosti.
Jméno užovatele: layout17
heslo: sedmnáct