Prosinec 2007

Pohádka lásky

29. prosince 2007 v 13:33 | Rebelka |  Jednorázovky
V orignále Fairy Tale Love od Autorky Magentabear.
Pro Lelli k Vánocům...

Co tu už dávno mělo být

28. prosince 2007 v 22:32 | Rebelka |  co nového ve světě
Díky trucování blog.cz jste se například nikdy nedozvěděli, že jsem se vám snažila popřát krásné Vánoce. Několikrát. Beznadějně. Byl asi příliš zahlcený emo články a bleskovkami, že ten můj nechtěl uveřejnit.
Také oficiálně nevíte, že jsem změnila vzhled a že mě to mrzelo. Že jsem nikdy žádný neměla ráda tak, jako ten předchozí.
Ale že mám tento ráda také, protože je vánoční a také vím, že když taťka ležel v závěji a čekal, až začně vycházet měsíc, aby byla ta fotka v záhlaví dokonalá, omrzly mu tři prsty. Pojmenoval ji Oběť. (Ten název jsem vymyslela já.)
Také nevíte, že jsem dostala tři povídky. Od Lelli, Mants a Titany. A že jsem z nich měla strašně velkou radost a že jsou tady:

Jednou za rok si umyji oči...

20. prosince 2007 v 16:10 | Rebelka |  Stoslůvky
Tolik nových věcí se událo... Konečně se aspoň na chviličku dostávám na počítač. Momentálně jsem na pokraji sil, ale dokonale nadšená.
<3 Mám kamarády, kteří na mě myslí a čas od času i dojmou k slzám...
<3 Z testu z fyziky jsem dostala o tři stupně lepší známku, než jsem předpokládala.
<3 Na Silvestra odpoledne dávají na čt2 Dobytí severního pólu.
<3 Srazýk byl... dokonalý... A dostala jsem drabble od Ili:) A čarodějnici... A speiální vínko s dokonalou etiketou od Mants a Lelli. A obraz od Mants visí kousek od postele...:)
<3 Během jediné cesty vlakem s jediným profesorem jsem vyžákala rozhovor o naší profesorské hudební skupině do příštího čísla školního časopisu:).
<3 Budou Vánoce!
A ještě mám dvě srazýková drabblata na téma jednou za rok si umyji oči. Jedno oficiální pro Ilian a jedno neoficiální pro Mants:).