Květen 2008

Úžasná emo kůl a in štafetka:D

25. května 2008 v 21:43 | Rebelka |  Výplody
Doufám, že mi sem kvůli tomu názvu nenalezou samé pubertální blbky...;)
Mimochodem: dostala jsem obrvského tučňáka (teda původně byl pro moji dvouletou sestřenici, ale to vůbec nevadí:D ). Jmenuje se Zobar protože proto.
Tuhle štafetu jsem převzala od Titany. Pokud vás opravdu zajímá, co vám na to napíšu...ehm :D - no tak si napište komentář...
A i pokud se vám nechce štafetu šířit dál...stejně vám odpovím, nejsem pedant.
I když... nevím... je to na mě tak strašně mírumilovné, až nezvykle... ale což... Stejně vás mám všechny ráda...
 1. Řeknu ti, proč se s tebou přátelím
 2. Co mě napadne, když se řekne tvé jméno
 3. Řeknu ti, co na tobě mám ráda
 4. Řeknu ti vzpomínku, kterou na tebe mám
 5. Zeptám se na něco, co bych o tobě chtěla vědět
 6. Povím ti moji nejoblíbenější povídku/obrázek, který jsi stvořila
 7. Na oplátku, to musíš hodit k sobě na web/blog
(mám dnes sentimentální náladu a zítra už ji mít třeba nebudu, tak si toho važte:) )

Let's go home, Sun...

24. května 2008 v 18:57 | Rebelka |  Výplody
Let's go home, Sun...
Nevím proč, ale tahle fotka (i její název) mě úplně dostala. Prostě...<3
Vyřazování maturantů bylo hořkosladké a poprvé na mě pořádně dolehla ta tíha, že jsme od včerejška na naší škole definitivně nejstarší...
Dočetla jsem Policajta z knihovny, slibuji, že odteď, pokud se tedy ještě někdy do knihovny odvážím páchnout, budu vracet kníky v čas a v pořádku (samozřejmě, když jsem to včera v noci dočetla- a ještě jsem byla doma úplně sama a ty šustivé zvuky všude kolem do mě pořád bodaly- musela jsem se uklidnit nejdříve pány Šimkem a Grossmannem, potom fejetony pana Svěráka, a když nepomohla ani kontrola prostoru pod postelí, usnula jsem neklidným spánkem člověka, který může být každým okamžikem přepaden tou *babou Lortzovou*.) Tak dlouhé souvětí jsem ještě asi nenapsala:).
Píšu parte pavoukovi a připadám si celkem šíleně.
Anketa je nezvyklá. Zajímalo by mě, která z mých současných největších úchylek se nejvíce dotýká vás. Já osobně bych asi hlasovat nemohla, ale když už bych si musela vybrat, byl by to asi Cimrman. (Ale jen z těžkým srdcem...)

pride and prejudice

21. května 2008 v 20:35 | Rebelka |  layouty na web
Jeden layout na web na motivy knihy a filmu Pýcha a předsudek.
náhled
stáhnout
Minulá anketa prokázala, že většina lidí umí snít. Je to zvláštní. Vážně jsem se egoisticky domnívala, že tuto úchylku mám jen já a několik lidí z mého okolí (že, Keneu;) ) a teď vidím, že to je úplně normální. I když, jsem přesvědčená, že kdybych se ptala lidí kdekoliv jinde, dopadlo by to asi trošku jinak.
Bohužel mi to udělalo obrovskou čáru přes rozpočet... ale snad to nějak vyřeším:)
Nová anketa mě opravdu zajímá:D.
Jen tak: trochu jsem si uspořádala menu, ale stejně si to asi nikdo nepřečte, protože blog se opět rozhodl ignorovat moje články...

Buča dělá stopičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16. května 2008 v 20:59 | Rebelka |  Výplody
aneb všechno je marnost
Díky větě Buča dělá stopičky jsem dnes přežila tři hodiny chemie, kyselinu chlorovodíkovou na ruce i rozpálený kahan, na který normální lidé nešahají, dokud je horký.
Větou Buča dělá stopičky jsem naštvala spoustu lidí. Jachacha.
 • Nesnáším lodičky na nohách, klapající podpadky a s nimi související puchýř na každém prstu. (Kdyby se mi pod podpatek dostal ten chomták, který vymyslel podpatek, hezky bych si ho přišlápla podpadkem a otočila se na něm patou.) To jen tak na úvod, abyste věděli...
 • Ale divadlo mám ráda.
 • A nejlepší na tom je, když tam hrají blonďatí kudrnatí herci, kteří se tak NEPODOBAJÍ Jasperovi.
 • A když umřel, tak jsem se začla těšit na děkovačku.
 • Buča umí tancovat výborně a ne že ne.
 • Celý den se směji snu od Wit. Je geniální, taky bych takový chtěla. Ale já vždycky, když ve snu někoho zachráním, tak z toho nic nemám... *frustrovaná*
 • A Bubuljovi vážně sluší, když má ve vlasech omotaný nějaký hadr.
 • A cestou zpátky ve vlaku jsme krákorali všichni. Na celý vagón a i z okýnka to znělo.
 • Pro ty, co to ještě nepochopili, byli jsme v Brněnském divadle na Cikáni jdou do nebe, seděla jsem vedle Tit a teď se o NĚJ hádáme.
 • Z hadů má strach většina lidí!
 • A Buča dělá stopičky!!!!!
A teď trochu vážně. Další anketa je existenčně důležitá pro můj potenciální výplod. A kdyby se někdo chtěl rozepsat, chtěl by ze sebe dobrovodně udělat Kládina inspirátora, budu jedině ráda.
A Buča dělá stopičky!!!!!!!!!!!!!!!!

Láska na druhý pohled

14. května 2008 v 20:34 | Rebelka |  Stoslůvky
Kdysi dávno, na úsvitu dějin, mi Tit zadala téma na stoslůvku. A sliby se mají plnit. Tu je a je tvoje, Witany...
A téma bylo: Šikovatel Vogeltanz narazil v Bradavicích na Hermionu, která šla zrovna na ples v těch krásných šatech a vlasech.

Pohádka...

11. května 2008 v 15:41 | Rebelka |  originální
(předmluva bude asi trošku delší...)
Původně jsem ji vůbec nechtěla zveřejňovat, protože se mi zdála až moc křehká a soukromá, psala jsem ji hrozně dlouho, zamotala se do ní (zkrátka bylo v ní hodně mě).
Každou její část jsem psala v jiné době i náladě a jde to poznat.
Dnes ráno se mi podařilo spojit všechny části a uzavřít ji (byla to taková světla chvilka a pak ať mi nikdo netvrdí, že Múza není...). A taky jsem se podívala, kdy jsem sem naposledy vložil nějakou povídku, a rozhodla se, že ji rebelníčku nakonec přece jen dám.
Ta nejhezčí část Pohádky (tedy těch pár veršíků mezi řádky) není moje. Ale byly mi inspirací pro střední část a myslím, že by bez nich nebyla celá.
Dále by nevznikla bez Kingovy knihy O psaní (i když stejně porušuji téměř veškeré jeho zásady), bezesných nocí, jarních depresí a zkažené zkoušky z autoškoly. :)
Připadá mi, že už se o ní rozepisuji hodně dlouho, nakonec asi stejně určitě nebude tak dobrá, jak to možná vypadá podle úvodu. (I když jsem tam vpašovala i trochu děje...)
Patří Kubovi, nejen proto, že by bez tebe nikdy nevznikla a nejen proto, že nemám ve fyzice samá mínuska, když sedíš přede mnou...:)

Jamáles a tak...

10. května 2008 v 21:12 | Rebelka |  Výplody
Jamáles byl výborný. I poslední zvonění. Ten rtěnkový obrázek je to nejhezčí, co jsem kdy ve svém sešitě z chemie měla. Následovalo noční grilování s kamarády vyplněné jídlem, bangem, pivem a červeným trpaslíkem. Awww<3
Stmívání se mi líbilo, ale ne tolik, aby se z něj stala úchylka. Na film ale půjdu, potřebuji vidět Jacoba bez košile:).
Z Kinga se úchylka stala. Čtyři roční doby mi vyrazily dech (teď nevím jestli víc Tělo nebo Dýchací metoda nebo Nadaný žák), ale srdcovkou bude navždy TO.
Podle ankety je nejoblíbenější Cimrmanovou Hrou Dlouhý, Široký a Krátkozraký. Potom Dobytí severního pólu a třetí místo má Blaník s Afrikou.
Následující anketa je neméně zajímavá. Myslím, že jsem vypsala veškeré možnosti, nic dalšího mě nenapadlo, jsem zvědavá, jak odpovíte. Ten, kdo se nebojí;) (myslím tím nebojí odhalit svou duši), může napsat, čeho se bojí, do komentářů.
Já například ještě neobjevila nic strašnějšího, než je had.
(A Kubo, můžeš vynadat mému ctěnému bratrovi, že simuloval bolení hlavy a nejel pryč zrovna v den, kdy jsem myslela, že budu doma krásně sama, plná klidnu a inspirace a dopíšu konečně sakra už tu pohádku! Místo toho seděl u počítače pořád on a útočil na nějaké Římany.)

Šarťo, na!

2. května 2008 v 19:47 | Rebelka |  Výplody
Rebelník není ghotický blog ale můj a prostě se mu moc líbí, když je zarovnaný vlevo. (To jen jako reakce na jistý komentář.)
Nebylo mi dopřáno, abych dle libosti vstřebala silný zážitek z Časožroutů, namísto toho mě pohltilo Stmívání. (Sakra Tit, musela ses na tu školu vykašlat zrovna v den, kdy jsem se na s tebou ním chtěla rozplývat celou cestu?)
Z mé náušnice s tučňákem odpadl tučňák, a když jsem si ho lepila vteřinovým lepidlem, zůstaly mi dva prsty u sebe, a když jsem je konečně odtrhla, zjistla jsem, že se mi tučňák přilepil k uchu. (To je obvyklá óda na moji nešikovnost.)
Kvůli Šarti přidávám další anketu, která je tentokrát nečekaně duchaplná. Je pro Šarťu, ale myslím, že se jí nebude moc líbit... Jen mě prostě zajímá, jak jsou na tom návštěvníci rebelníku.
Je to seřazené chronologicky. Ti, kteří anketu vůbec nepochopí, nechť radši mlčí a neupozorňují na sebe...:D