Říjen 2008

Převlíkání

25. října 2008 v 15:03 | Rebelka |  co nového ve světě
Nový kabát jsem nakonec upletla rychleji, než jsem myslela.
Zároveň bych chtěla upozornit na změnu, zavedla jsem si horní menu (sláva adminům, konečně se jim povedlo něco, co mě vážně potěšilo).

Také bych chtěla poděkovat anonymnímu pisateli, který mě potěšil milým mailem. Celou dobu žiju s tím, že si sem píšu hlavně pro sebe a ani mě moc nenapadlo, že bych s tím mohla dělat radost i někomu jinému...
Takže ještě jednou děkuji, všem, kteří si najdete čas.

Lost in generations

24. října 2008 v 18:26 | Rebelka |  layouty na web
Na tento jsme obzvlášť pyšná, je to první a asi i poslední výtvor, který jsem splácala svépomoci jen za asistence photoshopu, bez jakýchkoliv obrázků. Vím, že obrázek není grafiky na úrovni a schopný člověk by z photoshopu dokázal vytřískat mnohem víc... ale chápejte, hlavní je myšlenka:)
Opět mohou nastat problémy s operou... asi si ji vážně budu muset stáhnout

John Lennon

24. října 2008 v 18:20 | Rebelka |  layouty na web
Po delší době přidávám i jeden layout, tentokrát webový. Pokud se tu mezi vámi někde nachází fanda J. L. a celých Beatles, možná se mu tohle bude hodit.
Je dost možné, že dělá binec v opeře (nemůžu potvrdit, zatím ji nevedu).

Dedikace

22. října 2008 v 20:00 | Rebelka |  Výplody
Dnes byla v Brně Lelli. Aspoň na něco byl celý ten Gaudeamus dobrý.
Takže proběhlo dokonalé odpoledne v Chajovně, odkud nás tentokrát nevyhodili (byly jsme hodné, když jsme byly jen dvě). A ten nápis na záchodě tam pořád ještě je.
Přemýšlely jsme (mimo jiné a už ani nevím, jak jsme k tomu tématu došly), že až budeme obě drsné spisovatelky (ahá, už vím, Lelli s sebou měla z Gaudeamu letáček literární akademie), komu věnujeme svou první knížku.
Nic chytrého nás nenapadlo. (Leda tak sobě, sobě, některým blízkým a zase sobě.)
Takže jsem Lelli slíbila, že sem hodím článek s dotazem:
Komu byste věnovali vy svou první knížku?

Byla tam fronta? No jéje...

20. října 2008 v 13:35 | Rebelka |  Výplody
Stály jsme s Keneu ve frontě na Cimrmany. Dlouho, moc dlouho. Nohy nám přizmrzly k chodníku, byly jsme hladové, nevyspalé... a stejně nic. Byly jsme tam dvě hodiny před údajným začátkem předprodeje, ale ostatní byli patrně ještě nadšenější než my a chtěli vidět České nebe víc než my...
dodatek: našla jsem na youtube nějaká videa, jak se tak na ně dívám, tak mě ten frontový neúspěch mrzí čím dál víc. Najdete je níže v článku.


Brekeke

18. října 2008 v 19:31 | Rebelka |  Výplody
Podle všeho ve středu postihla spoustu lidí těžká deprese. Ať žijí úplňky a skvrny na Slunci.
V pondělí půjdu s Keneu stát frontu na České nebe. Půjdeme tam dvě hodiny před začátkem předprodeje a to by bylo, aby na nás nezbyly lístky. (Jakože asi nezbudou.)
Volila jsem, byl to nezapomenutelný zážitek...
A jestli chcete, můžete se podívat na moji speciální extra stoslůvku o blogování. Vznikla po hecu s Mants, ani nevím, jestli ona to svoje dokončila. Jsou tam samá béčka. A myslela jsem to od srdce:).

Pokahontas přišla mezi nás

13. října 2008 v 21:27 | Rebelka |  Výplody
Dnes jsem prý podle spolužačky skočila na ten nejlacinější trik, jaký existuje ("Nevíš, prosím tě, kolik je hodin?") Takže pozor, ne potvora, ale nechápající naivka!
Taky jsem měla přínosný rozhovor s bývalým spolužáklem ze základky. Začal zajímavě. ("Tak co, sportovkyně, pořád běháš?") A než jsem mu vysvětlila, že si mě asi určitě s někým plete (já a běh, hahaha...), a potom jsem zjistila, že jsem s ním chodila do jedné třídy a on totéž zjistil o mně, jsme se zamotali do mluvení a teď je mi moc dobře.
A když jsem skákala do dálky, zakopla jsem o to prkno, ze kterého jsem se měla odrazit... ještěže tam byl ten písek, i když jsem ho měla i v puse.
Název nikdo nepochopí a to je dobře.
Kdo odklikne celý článek, se bude muset zapojit do jednoho řetězce. To, co uvidíte, vám vezme spánek na několik dnů, ale nemusíte se koukat. Ten kdo se koukne ale ponese následky:).Jak jsem byla málem zastřelena na Hradě aneb exkurse do Prahy

10. října 2008 v 20:18 | Rebelka |  Výplody
Jednou z radostí všech nebohých oktavánů bývá zájezd do Prahy. Ten náš překonal i mé nejšílenější vize.


Tajná štafeta

4. října 2008 v 20:21 | Rebelka |  Výplody
Převzato od Tit.
Mám 30 tvrzení. Ke každému napíšu jméno člověka, kterého podle mě vystihuje nejlépe.
Tady ale zveřejním jen číslo a jméno. To, co se skrývá za číslem řeknu jen těm, kteří tohle převezmou.
Takže se ukousejte zvědavostí...;o).

20 náhodně vybraných fakt o V. K.

3. října 2008 v 21:54 | Rebelka
Zjistila jsem, že se mi zhruba jednou za rok přestane líbit povídání o mně.
Na základě minulých asociací jsem působila mnohem éteričtěji, chytřeji a sympatičtěji, než jak doopravdy jsem. Některé jsem ale zanechala v původním znění.