Z deníku nového knihovníka

6. května 2010 v 18:50 | Rebelka |  Stoslůvky
Tak, tohle je oficiálně poslední stoslůvka, ale mám takový dojem, že jsem nějaké starší omylem vynechala, takže je přidám dodatečně. Každopádně si jí važte, dřív než za rok tu taková smršť psaní nebude ;).
Téma: Ty máš svaly, já má čáry!
Fandom: Zeměplocha
Poznámka: Snažila jsem se během měsíce obsáhnout všechny fandomy, které mám vážně ráda. Podařilo se mi to skoro stoprocentně - jako dluh do příštího roku mi zbývá hlavně Karlík a továrna na čokoládu, na kterého jsem bohužel nemohl nic vymyslet, a Stopařův průvodce po galaxii. Bohužel, no... Zeměplochy jsem už tady měla dvě, ale na toto téma se vyloženě nabízí.


Z deníku nového knihovníka

9:00
Můj první den na postu knihovníka Neviditelné univerzity. Vše probíhá hladce. Ten opičák nakonec uznal, že tuhle práci nemůže dělat nikdo bez kouzelnických schopností, a odtáhl. Jen nechápu, proč se kolegové mágové tvářili tak vyděšeně.
12:00
Polední pauza. Všechno fajn. Akorát mám pocit, že mě celou dobu někdo pozoruje. Asi knihy. Však já si s nimi poradím!
16:00
Ať větrám, jak chci, pořád to tu smrdí po banánech!
20:00
Ty plíživé kroky! Jsem ale mág, takže se nebojím.
24:00
Konečně odpočinek! Postel je měkká a široká. Slyším šramot. Ze stropu právě spadla slupka od burského oříšku. Musím se tam...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kleio Kleio | 6. května 2010 v 19:29 | Reagovat

Vidíš, já jsem se snažila, abych v tomhle tématu nepoužila "čáry" ve smyslu magie, takže jsem vyloučila jakýkoliv fantasy fandom. Ale tvoje drabblátko zase překonalo všechna má očekávání.

Vychválila jsem tě dostatečně, dcerko naše nejúžasnější? :)
Shodly jsme se, že celý příští měsíc budeš dostávat extra porce tuňáčka. ;)

2 rebelnik rebelnik | 6. května 2010 v 19:50 | Reagovat

Sakryš, připadá mi, že jsem to tvé drabblátko nějak přeskočila. Půjdu se podívat :). Zatím si extra porce tuňáčka nezasloužím, protože už mám čtrnáct dní na stole zalepený dopis pro tebe, ale jsem s ním líná chodit na poštu. Začala jsem vlastně odepisovat hned, jak mi došel ten tvůj... *stydík* každý večer, kdy mi tam pořád bude ležet, se s ním praštím přes zobáček. Od zítra :).

3 Kleio Kleio | 6. května 2010 v 22:10 | Reagovat

Vzít do školy, hodit cestou. ;) (Ano, mami.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama