Srpen 2011

Rocky road to (Dublin) Gatehouse

11. srpna 2011 v 18:52 | Rebelka |  co nového ve světě
Tak na mě prosím zítra a pozítří myslete a držte palce, ať nás po cestě nepřepadnou nějací rabovatelé a ať tu jednu noc, kterou strávíme v Carlisle asi někde pod stromem, přežijeme ve zdraví.
Když se dostanu na internet, budu psát reporty.
Nashledanou koncem září.

SZMSZ

9. srpna 2011 v 17:56 | Rebelka |  co nového ve světě
Zájímalo by mě, kolik lidí sem ještě pořád chodí :o).
Píšu vlastně jen proto, abych vám oznámila, že tu měsíc a kus nebudu.
A taky proto, že po vás něco chci :o).
Abych se se Skotsku nenudila, rozhodla jsem se, že si tam uspořádám soukromé SZMSZ - srpen a září - měsíce starých závislostí. Proto bych potřebovala čtyři dobrovolníky, kteří mi pošlou na mail ve wordu pět témat ve stylu DMD*, já si je vytisknu, aniž bych se na ně koukala, a potom si každý den přečtu jedno a zkusím si na ně něco napsat.
Děkuju vám mnohokrát - doufám, že se takové dobré duše najdou.
Co z toho? Kromě toho, že se díky vám každý den zabavím, asi nic :o). Samozřejmě vaše škodolibá já si také přijdou na své, když mi vymyslíte něco zapeklitého. No a taky se pokusím časem všechny své výplody zveřejnit a věnuju je těm, na jejichž téma jsem se snažila.
Takže motivace vlastně veliká ;o).

*
Bez dovolení zkopírováno z sosaci.net: náměty na drabble, které budou inspirující a multifandomové - to znamená dostatečně obecné, aby se na ně dalo napsat drabble z (téměř) jakéhokoli fandomu. Tedy: "Mor" je správně, "Mor na Enterprise" je špatně. "Růžové lízátko" je správně, "Růžové lízátko profesora Snapea" je špatně atd. Dejte ale prosím přednost kvalitě před kvantitou.