Březen 2012

Pár pitomostí a dvě dokonalosti

25. března 2012 v 21:12 | Rebelka |  Výplody
Úžasné a nervydrásající zážitky z mého života vám tu líčit nebudu. Koho zajímají, ať se mě zeptá nad sklenicí piva :-p.
Ale jinak...
Celý tento týden se pro mě nesl v duchu objevování dosud neobjeveného. Aneb poprvé jsem byla v červeném kostelíku v Brně a u nejvyššího správního soudu, poprvé vhodila drobné mince do košíčku pouličních hudebníků a poprvé jedla uzené šproty v oleji :-p.

A hlavně... sehnala jsem Norika. Sice už teď nikdy nebudu chtít hrát žádný jiný gamebook, ale stálo to za to :D. A vlk mi sežral zelí a drakovi se nelíbila Kamasutra. Doporučuju včem, kdož neznáte, je to vážně výborné čtivo.
Akorát jsem se teď večer přistihla, že mi běží hlavou přibližně tohle: Máš mastné vlasy. Co s tím uděláš? Umyješ si je šampónem. Umyješ si je jarem. Necháš je tak, jak jsou...

A když už doporučuju hru na hrdiny... znáte JourneyQuest? Nenechte se odradit podle mě ne moc vhodně zvoleným prvním dílem. Ostatních šest stojí za to. A beru do party každého, kdo se mnou bude chtít následně založit fanklub Carrowovi a Glorionovi ;o).

Když jde zrůda spát, podívá se pod postel, jestli tam není Anežka

14. března 2012 v 10:53 | Rebelka |  zápisky z cest
O soutěži Urban legend jsem už psala. Nuže, na konci února jsme ji vyhodnotili a o víkendu 9. - 11. 3. 2012 proběhlo velkolepé setkání organizátorů a účastníků v Domašově nad Bystřicí.
Bohužel účast byla (mírně řečeno) dost mizerná, ale nám to nevadilo. Ti, co nedorazili, přišli o nejlepší víkend svého života. Tak :-p.

Anička. Dáma s kočkou.